Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/components/com_sef/joomsef.php:3012) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Czyszczenie komputerów, laptopów, notebooków - Aplicom - Pogotowie komputerowe Słupsk
Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Czyszczenie komputerów, laptopów, notebooków

Często traktujemy jako pewnik, że wszystkie części naszego komputera są wysokiej jakości, że zawsze będą sprawne. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy zależni od komputera, zarówno w pracy jak i w domu. Wydaje się, że nigdy do poważnej awarii nie dojdzie. Jednak moment awarii komputera jest bardzo frustrujący i możemy utracić wiele czasu, na rozwiązanie problemu i jego naprawę. Zamiast pogodzić się z kłopotami w wyniku awarii, APLICOM zaleca regularną czyszczenie komputerów, laptopów oraz notebooków. Może to również przedłużyć żywotność sprzętu!

Czyszczenie komputerów, laptopów, notebooków i drukarek

Utrzymanie wnętrza komputera w czystości to kłopotliwe zadanie, ale to bardzo ważna sprawa, aby sprzęt mógł bezawaryjnie funkcjonować przez dłuższy okres czasu. Kurz i inne obce ciała, które trafią do Twojego sprzętu może blokować pracę wentylatorów, co prowadzi do przegrzania lub nawet spowodować trwałe uszkodzenie. To zagrożenie dla komputerów stacjonarnych, ale również laptopów i notebooków. Wbrew wielu opiniom to właśnie czyszczenie laptopów oraz czyszczenie notebooków jest szczególne istotne dla ich niezawodności. Nasi specjaliści mają także odpowiednie narzędzia do czyszczenia delikatnych urządzeń bez powodowania szkód.

Diagnostyka sprzętu

Cały sprzęt podlega negatywnym skutkom upływu czasu. Specjaliści APLICOM mogą uruchomić testy, aby upewnić się, że wszystkie urządzenia wciąż działają poprawnie. Jeśli diagnostyka odbywać się będzie regularnie, to można nawet wcześniej zauważyć problem i nie dopuścić, aby np. dysk twardy przestał całkowicie działać. Dzięki temu można uniknąć długotrwałych skutków awarii, czy utraty cennych danych. Możemy również pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu, aby zastąpić ten, który może powodować problemy w przyszłości.

Konserwacja oprogramowania

Nie tylko w fizycznej części komputera mogą nastąpić problemy. Komputer może zostać zaśmiecony resztkami fragmentów kodu, a nawet wirusów i złośliwego oprogramowania, które mogą spowodować problemy w przyszłości. Regularna konserwacja przez naszych specjalistów spowoduje wyczyszczenie tych śmieci z dysku twardego, co skutkuje efektywniejszą pracą komputera.

Jeśli przeprowadzasz regularne przeglądy swojego samochodu, dlaczego nie robisz tego swojemu komputerowi?

Działamy na terenie miejscowości: Słupsk, Ustka, Rowy, Jarosławiec, Kobylnica, Damnica, Bytów, Miastko

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

Our website is protected by DMC Firewall!