Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/components/com_sef/joomsef.php:3012) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Archiwizacja i odtwarzanie danych komputerowych - Aplicom - Pogotowie komputerowe Słupsk
Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Ilość danych przechowywana w przeciętnej firmie jest bardzo duża. Informacje dotyczące sprzedaży, zamówień, dane kadrowe, księgowe, kontakty do klientów, e-maile i wiele innych. Utrata tych danych paraliżuje pracę firmy, a w skrajnych przypadkach może doprowadzić do jej upadłości. Niestety mimo to, informacje te często nie są należycie zabezpieczone. Dyski twarde nie są wieczne, a kiedy ulegają awarii, zabierają w niebyt cenne informacje o Twojej firmie.

Usługi odzyskiwania danych

Jeśli jeden lub kilka komputerów w firmie uległ awarii, możemy odzyskać ważne informacje znajdujące się wewnątrz. Odzyskiwanie danych nie jest nauką ścisłą i nikt nie może gwarantować, że wszystkie pliki zostaną przywrócone, ale nasi specjaliści mają narzędzia i doświadczenie w odzyskiwaniu danych. W szczególnie trudnych przypadkach odzyskiwania danych, gdy informacja jest warta tej ceny, uszkodzone dyski mogą zostać wysyłane do specjalistycznych laboratoriów które odzyskują pliki z poważnie uszkodzonych nośników.

Lokalna kopia zapasowa

Istnieje wiele rozwiązań pozwalających na przechowywanie kopii wszystkich danych biznesowych w siedzibie firmy, w tym na zewnętrznych dyskach twardych i serwerach. Ważne jest, aby zagwarantować jak największą separację między danymi, a ich kopią zapasową, by zmniejszyć ryzyko, że utrata danych spowoduje również utratę kopii. Tworzenie lokalnych kopii zapasowych jest proste, efektywne, niedrogie i skuteczne, aby zapobiec utracie danych wskutek awarii pojedynczego dysku. Nasi specjaliści mogą pomóc wybrać odpowiedni system archiwizacji w siedzibie firmy w oparciu o ilość danych, jakie Twoja firma potrzebuje archiwizować.

Zdalna kopia zapasowa

Lokalne rozwiązania archiwizacji niestety mają jedną słabość: jeśli zdarzenie, która spowodowało utratę danych nie było prostą awarią sprzętową, kopie zapasowe również mogą zostać utracone. Na przykład w przypadku kradzieży, pożaru, zalania lub innej katastrofy, które zdarzają się w firmach, a jedynym sposobem ochrony danych jest wysłanie kopii do innej lokalizacji. Rozwiązania zdalnej archiwizacji danych są również bardzo wygodne, ponieważ to oprogramowanie zarządza procesem kopiowania i wysyłania zaszyfrowanych informacji w celu tworzenia kopii zapasowych.

Działamy na terenie miejscowości: Słupsk, Ustka, Jarosławiec, Rowy, Kobylnica, Damnica, Bytów, Miastko

Nie zwlekaj z ochroną swoich danych na wypadek awarii sprzętu!

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

Aplicom - Usługi Informatyczne i Biurowe Tomasz Sójka

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd