Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

E-mail, notatki, transfer plików, dokumentów, druków: wszystko to nieodzowne elementy pracy firmy, a wszystkie zależą od posiadania niezawodnej sieci firmowej. APLICOM jest w stanie wykonać dowolne instalacje, konfiguracje i konserwacje sieci, bez potrzeby tworzenia wewnętrznych działów informatycznych oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

Budowa sieci komputerowej

Bez dwóch zdań, komputery w firmie (czy masz dwa czy dwieście) muszą być w stanie komunikować się ze sobą w niezawodny sposób. Tworzenie okablowania dla dużej ilości komputerów może być trudne, a nawet rozwiązania bezprzewodowe wymagają zaawansowanych konfiguracji, aby prawidłowo funkcjonowały. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w pracy w różnych środowiskach sieciowych oraz wszystkie narzędzia i wiedzę, aby firmowa sieć komputerowa działała prawidłowo.

Zabezpieczenie Twojej sieci

Nawet jeśli Twoja sieć firmowa nie była do tej pory zabezpieczona, to istnieją setki powodów, aby to zrobić. Niestety, wirusy komputerowe rozprzestrzeniają się tak samo szybko jak grypa, W biurze, w którym komputery stoją obok siebie są łatwe do zlokalizowania i zakażenia. Aby sieci działały niezawodnie, trzeba stosować efektywne środki bezpieczeństwa. APLICOM oferuje kilka rozwiązań firewall, programów antywirusowych, programów chroniących przed spyware oraz szkodliwym oprogramowaniem. Możemy pomóc w instalacji i konfiguracji usług filtrowania, aby pomóc utrzymać Twoje komputery z dala od potencjalnie niebezpiecznych miejsc w Internecie.

Utrzymanie sieci

Awaria sieci komputerowej może sparaliżować prace firmy. Na szczęście nasi specjaliści dostępni są siedem dni w tygodniu, a w sytuacjach kryzysowych często mogą być na miejscu w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Oczywiście, pomagamy utrzymać sprawną pracę sieci nie tylko w przypadkach awaryjnych, gdy dzieją się "dziwne" rzeczy, ale również prowadzimy stałą regularną konserwację i modernizację sieci.

Utwórz w firmie bezpieczną sieć komputerową jeszcze dzisiaj!

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd