Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

Usuwanie wirusów i spyware Gdy system zostanie zainfekowany przez wirusy lub inne złośliwe oprogramowanie, ważne jest, aby móc liczyć na szybką i profesjonalną pomoc. Zezwolenie na dalsze działanie szkodliwego oprogramowania na Twoim komputerze może mieć szereg poważnych konsekwencji, jak na przykład wykorzystanie Twojego adresu IP do popełniania przestępstw w trybie online w Internecie lub całego szeregu zakażeń kolejnych komputerów. Hakerzy, oszuści i inni tworzą nowe, coraz bardziej wyrafinowane programy których celem jest zainfekowanie systemów komputerowych. W związku z tym trwa nieustanny walka informatyków, aby powstrzymać ich działania.

Serwis u klienta

Zapewniamy serwis laptopów, komputerów stacjonarnych w wygodnym dla Ciebie miejscu, w domu lub w firmie. Specjaliści APLICOM oferują kompleksową pomoc techniczną sfrustrowanym klientom, którzy bezskutecznie szukają pomocy od akredytowanych ekspertów.

Przyjedziemy do Ciebie!

Skontaktuj się z serwisem komputerowym

Nasi specjaliści przyjadą na miejsce, pomóc Tobie we wszystkich sprawach związanych ze wsparciem technicznym: usuwaniem wirusów i złośliwego oprogramowania, instalowaniu urządzeń peryferyjnych, utworzeniu sieci i wielu innych kwestii technicznych.

Domowe sieci komputerowe

Domowe sieci komputerowe Komputer domowy to dobry początek, ale do czasu, kiedy nie zacznie współdziałać z innymi komputerami i urządzeniami w Twoim domu, to tak, jakby wart był zaledwie połowę tego, ile za niego zapłaciłeś. Jeśli masz w domu nową sieć, którą należy skonfigurować, dołączyć do istniejącej sieci nowy komputer lub urządzenie, coś przestało prawidłowo funkcjonować, nasi specjaliści pomogą rozwiązać Twoje problemy szybko i profesjonalnie.

Modernizacja komputerów

Powszechnie wiadomo, że szybkości procesorów podwajają się mniej więcej co dwanaście miesięcy. Mając to na uwadze, łatwo zobaczyć, że komputer z górnej półki, zakupiony pięć lat temu, dzisiaj jest daleko w tyle nawet w stosunku do przeciętnego komputera kupowanego dzisiaj. Na szczęście wiele elementów systemu, od pamięci do kart graficznych i dysków twardych, można wymienić na nowe, szybsze wersje. Okresowa modernizacja komputera gwarantuje, że można korzystać na nim z najnowszych wersji oprogramowania nawet przez wiele lat.

Czyszczenie komputerów, laptopów, notebooków

Często traktujemy jako pewnik, że wszystkie części naszego komputera są wysokiej jakości, że zawsze będą sprawne. Nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo jesteśmy zależni od komputera, zarówno w pracy jak i w domu. Wydaje się, że nigdy do poważnej awarii nie dojdzie. Jednak moment awarii komputera jest bardzo frustrujący i możemy utracić wiele czasu, na rozwiązanie problemu i jego naprawę. Zamiast pogodzić się z kłopotami w wyniku awarii, APLICOM zaleca regularną czyszczenie komputerów, laptopów oraz notebooków. Może to również przedłużyć żywotność sprzętu!

firewall

Internet to wspaniałe miejsce, pełne przydatnych informacji, rozrywki i możliwości biznesowych, to niestety również miejsce, gdzie rozwija się element przestępczy. Każdego dnia hakerzy, oszuści i inni złoczyńcy ciężko pracują, aby uzyskać dostęp do prywatnych komputerów. Niektórzy z nich szukają danych do kradzieży tożsamości, a inni są po prostu zainteresowani wykorzystaniem komputera jako punkt dostępu dla swoich niezgodnych z prawem działań. Na szczęście, możesz temu zapobiec. Specjaliści APLICOM zrozumieją zawiłości bezpieczeństwa i mogą pomóc stworzyć bezpieczną sieć domową.

Archiwizacja i odzyskiwanie danych komputerowych

Dane na komputerze to nie tylko sekwencja zer i jedynek, to zdjęcia Twojej rodziny, wspomnienia, to Twoje prace, rozliczenie podatków, kontakty do znajomych, klientów i kolegów. Niezależnie, czy mają wartość emocjonalną czy praktyczną, to z pewnością nie chcesz ich utracić. Pamiętaj, że zawsze może okazać się, że dysk twardy Twojego komputera, jak każdy inny sprzęt, został uszkodzony, a odzyskanie danych nie powiodło się. Bez odpowiednich kopii zapasowych możesz bezpowrotnie utracić swoje cenne dane.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!