Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Modernizacja komputerów

Powszechnie wiadomo, że szybkości procesorów podwajają się mniej więcej co dwanaście miesięcy. Mając to na uwadze, łatwo zobaczyć, że komputer z górnej półki, zakupiony pięć lat temu, dzisiaj jest daleko w tyle nawet w stosunku do przeciętnego komputera kupowanego dzisiaj. Na szczęście wiele elementów systemu, od pamięci do kart graficznych i dysków twardych, można wymienić na nowe, szybsze wersje. Okresowa modernizacja komputera gwarantuje, że można korzystać na nim z najnowszych wersji oprogramowania nawet przez wiele lat.

Rozbudowa pamięci

Jeżeli na komputerze nie można uruchomić najnowszego oprogramowania, powodem może być zbyt mała ilość pamięci. Pamięć RAM, to tani składnik, który posiada największy wpływ na to, czy uda się uruchomić nowe oprogramowanie. Podjęcie decyzji, jaki rodzaj pamięci RAM będzie akceptować Twój komputer może być trudne, więc niech nasi specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiednie części oraz dokonają ich instalacji dla Ciebie.

Wymiana uszkodzonych części

Wiele razy, gdy komputer nie uruchamia się, winne są temu jedynie jeden lub dwa elementy. Czasami trudno rozpoznać, które elementy są uszkodzone. Dlatego specjaliści APLICOM są wyposażeni w specjalistyczne narzędzia diagnostyczne, aby określić, jakie podzespoły należy wymienić. Możemy także pomóc określić, czy bardziej opłacalna jest naprawa, czy wymiana uszkodzonego komputera.

Nowe zakupy

Możemy pomóc ustalić, jaka powinna być szybkość nowego komputera i wypracować najlepszą równowagę pomiędzy jakością i ceną. Możemy zainstalować nowy komputer i przenieść wszystkie dane ze starego do nowego systemu, a nawet poddać recyklingowi stare urządzenia, gdy dokończą swego żywota.

Nie trać swojego cennego czasu z powodu wolnego komputera!

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd