Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Wiadomości

CyberDefence24.pl
  1. Spiskowe narracje i fake newsy są zawsze tam, gdzie występuje niepewność, strach oraz panika. Informacji odnośnie koronawirusa pojawia się tak wiele, że niezbędna jest ich selekcja, aby nie paść ofiarą nieprawdziwej informacji lub co gorsza, aby nie przelać swoich środków na konto czekających na chwilę nieuwagi przestępców. Co nowego, lecz nieprawdziwego w sprawie koronawirusa już wiemy?
  2. Google nie wykorzysta danych zdrowotnych z Fitbita do targetowania reklam, aby uniknąć postępowania antytrustowego ze strony Komisji Europejskiej w związku z przejęciem producenta popularnych opasek fitnessowych przez ten koncern - donosi agencja Reutera.
  3. Operatorzy telekomunikacyjni w Wielkiej Brytanii muszą wyeliminować produkty Huawei ze swoich sieci do 2027 roku oraz nie będą mogły kupować sprzętu chińskiej firmy do budowy sieci 5G po 31 grudnia 2020 roku.
  4. 19 amerykańskich podmiotów i firm IT, w tym Facebook i Google, poparło pozew złożony przez Uniwersytet Harvarda i Massachusetts Institute of Technology (MIT) przeciwko administracji Trumpa za blokadę wiz dla studentów zagranicznych, których zajęcia odbywają się online.
  5. Huawei zaprezentował wyniki finansowe za pierwszą połowę 2020 roku. Globalnie firma wygenerowała w tym okresie przychody w wysokości 64,2 miliarda dolarów (454 mld CNY), co stanowi wzrost o 13,1% rok do roku, podczas gdy marża netto wyniosła 9,2%.
Our website is protected by DMC Firewall!