Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Kanał główny

Zawiera wszystkie wiadomości publikowane przez redakcję DI. Istnieje możliwość wybierania informacji również przez kategorie.
Kanał główny DI
 1. Prawidłowe dbanie o uśmiech i zdrowe zęby powinno być rutyną, którą wykonujesz każdego dnia. Pozwoli to nie tylko odświeżyć jamę ustną po całej nocy i długim dniu. To również jedna z najskuteczniejszych metod, które zniwelują ryzyko powstawania ubytków w szkliwie i powstawania kamienia nazębnego. Jaką jednak szczoteczkę wybrać, aby zapewnić sobie jak najlepsze rezultaty? Dlaczego szczoteczki elektryczne są uważane za dużo lepsze od manualnych i czy każda <a href="https://portal.abczdrowie.pl/elektryczna-szczoteczka-do-zebow-czy-faktycznie-czysci-lepiej">szczoteczka elektryczna do zębów</a> to szczoteczka soniczna? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.
 2. Czy fotografia produktowa jest dźwignią handlu internetowego? Z pewnością! Głównym źródłem pozyskiwania informacji jest obecnie internet. Sklepy internetowe mają ograniczone możliwości wpływania na konsumentów. Prawie nikt nie czyta już opisów, a fotografia produktowa i film reklamowy stały się jedyną dostępną formą prezentacji towaru. Wysoka jakość materiałów reklamowych w e-sklepie bezpośrednio wpływa na decyzje zakupowe konsumentów, dlatego rozpoczynając swoją przygodę z handlem internetowym, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość prezentacji.
 3. Taśmy ostrzegawcze stosowane są jako rozwiązania w wyjątkowych sytuacjach. Służą przede wszystkim do odgradzania niebezpiecznych obszarów, na placach budowy lub jako zabezpieczenie przesyłek z delikatną zawartością. Bardzo często <b>taśmy ostrzegawcze z nadrukiem</b> wykorzystywane są przez różnego rodzaju służby.
 4. To prawdziwa historia z lokalnego podwórka. Choć słowo podwórko jest tylko obrazowe, bo dotyczy jednego z polskich biznesów, którego pracownicy stali się ofiarami pozorowanego ataku cybernetycznego i narazili nie tylko siebie, ale również firmę na ogromne straty. Ilu z nich dało się podejść? 100%. Tak, wszyscy pracownicy dali się nabrać. Ale zacznijmy od początku.
 5. <div id="clipboard-lead" class="m--regular-font-size-lg3 wp-preview__content col-lg-6">Przewlekłe zmęczenie, stres, brak czasu na odpoczynek, praca siedząca - to wszystko negatywnie odbija się na zdrowiu i samopoczuciu. Niestety w dzisiejszych czasach poświęcamy za mało uwagi własnemu samopoczuciu, zaniedbujemy zdrowie i zapominamy o tym, że jesteśmy ważni. Obniża to naszą wydajność, jakość naszego życia, a nawet samoocenę i poczucie własnej wartości. Nie powinno tak być! Każdy z nas powinien znaleźć czas dla siebie, by "podładować akumulatory", odpocząć, zrelaksować się, zadbać o ciało i ducha. Istnieje wiele sposobów na relaks. Jednym z nich jest orientalny masaż, który naprawdę może czynić cuda!</div>
 6. Zapraszamy na konferencję poświęconą najnowszym rozwiązaniom w zakresie informatyzacji zakładów opieki zdrowotnej - IT w Służbie Zdrowia, która odbędzie się w formule online 9 lutego 2023 r.
 7. Obecna sytuacja ekonomiczna w Polsce i na świecie nie napawa optymizmem. Galopująca inflacja, wzrosty cen, niepewna sytuacja geopolityczna - wszystko to wpływa negatywnie na stan naszego portfela. Ale wiedza o tym, jak efektywnie zarządzać pieniędzmi i przejąć kontrolę nad swoją sytuacją finansową może pomóc w łatwiejszym osiągnięciu krótko- i długoterminowych celów.
 8. Faktoring to usługa zyskująca coraz większą popularność. W wielu firmach pomaga poprawić płynność finansową lub wykorzystywany jest do finansowanie bieżącej działalności. Sprawdź jak działa faktoring, jak niesie ze sobą korzyści, jakie ma zalety i wady.
 9. Kierunek <b>Zarządzanie</b> na stałe zagościł w ofercie wielu uczelni w Polsce i cieszy się nieustającą popularnością. Taka sytuacja spowodowana jest faktem, że ukończenie studiów na kierunku <b>Zarządzanie</b> daje absolwentom wiele możliwości znalezienia zatrudnienia. Ponadto jest szansą na szybkie wspinanie się po szczeblach kariery.
 10. <b>Już od wielu lat nikt nie ma wątpliwości co do tego, że palenie papierosów jest niedobrym nałogiem. Wciąż jednak to właśnie możliwość przygotowania własnego papierosa i zapalenia go w wolnej chwili jest przez wiele osób postrzegane jako jeden z najlepszych sposobów na odstresowanie się, zrobienie sobie przerwy od pracy lub po prostu celebrowanie przyjemnej chwili. Problem w tym, że zarówno same papierosy, jak i tytonie papierosowe są coraz droższe.</b>
 11. Immersyjne doświadczenia czy metawers? Personalizacja, a może wszechobecny CX? Podejście holistyczne czy fokusowe? Poznaj trzy trendy, które wsparte automatyzacją, zadecydują o sukcesie na rynku e-handlu i omnichannel w 2023 roku.
 12. Utarło się, że to kobiety eksperymentują ze stylem i co chwilę wymieniają zawartość swojej szafy – mężczyźni tymczasem co najwyżej raz na rok kupią nową koszulkę i parę jeansów. Warto jednak wyłamać się ze schematu i niezależnie od płci próbować czegoś nowego.
 13. W Poczcie Polskiej zakończyły się testy technologii RFID w ramach projektu naukowo-badawczego, realizowanego we współpracy z Łukasiewicz – Poznańskim Instytutem Technologicznym. System RFID* na tę skalę nie był dotąd testowany nigdzie indziej na świecie. Testy odbyły się jednocześnie aż w 3 sortowniach: w Pruszczu Gdańskim, Szczecinie i Zabrzu, przez które przechodzą przesyłki paczkowe, paletowe i listowe.
 14. Ten rok może być bardzo trudny dla rolników, z uwagi na rosnące koszty produkcji, słabnące zyski, w tym niskie ceny skupu, a także wydłużające się zatory płatnicze. Eksperci prognozują, że wiosną przybędzie dłużników w tym sektorze, a najgorzej będzie w połowie roku. Przewidują też, że nawet o 10% rdr. zwiększy się średni dług w całej branży. Najbardziej zagrożeni mogą być hodowcy trzody chlewnej, producenci zbóż i drobiu, zlokalizowani w woj. mazowieckim, kilku regionach ościennych, a także pochodzący z terenów wschodnich.
 15. <b>Palety przemysłowe to zbiorowe określenie nadane wszelkim modelom palet, które nie spełniają norm europalet. W wielu branżach oraz w szeregu pojedynczych sytuacji kluczowe jest dopasowanie palety do ładunku, a nie wymogów unijnych. Sprawdź nasze rady i dowiedz się, kiedy warto sięgnąć po europaletę, a kiedy po palety przemysłowe! </b>
 16. PAC to ogólnopolski konkurs z rachunkowości dla studentów kierunków ekonomicznych i finansowych. Projekt swoim zasięgiem obejmuje uczelnie wyższe w całej Polsce, by wyłonić tych najlepszych. Jest to konkurs drużynowy, w rywalizacji mogą brać udział 3-osobowe zespoły.
 17. <b>Coraz więcej osób zaczyna samodzielnie rozliczać PIT, co pozwala zaoszczędzić pieniądze, a jednocześnie eliminuje konieczność dzielenia się z obcą osobą informacjami o osiąganych dochodach. Jeszcze kilka lat temu podatnicy, którzy chcieli rozliczyć PIT dla siebie lub swoich bliskich musieli się mocno natrudzić i poświęcić czas na zapoznanie się z różnymi przepisami, aktualnymi informacjami o dostępnych ulgach i innymi tego typu rzeczami. Teraz jednak sprawa jest dużo prostsza, ponieważ wystarczy uruchomić prosty w obsłudze program, aby można było wykonać rozliczenie podatku za 2022 w dosłownie kilka minut. Równie łatwo można złożyć korektę zeznania za poprzedni rok, jeżeli w międzyczasie zauważyło się w nim jakieś błędy.</b>
 18. CRM to obecnie jedno z podstawowych narzędzi stosowanych zarówno w sektorze MŚP, jak i korporacyjnym. Sprawdź, dlaczego warto wdrożyć CRM do firmy!
 19. Microsoft ogłosił, że przedłuża swoją współpracę z OpenAI po tym, jak zainwestował w twórcę ChatGPT i DALL-E 2 w 2019 i 2021 roku.
 20. Wraz z nadejściem ciepłej pogody, ruszą wyjazdy na szkolne wycieczki. Mniejsze dzieci udadzą się na małe podróże, zapewne do miasteczek położonych niedaleko miasta, w którym mieści się szkoła. Jednak te nieco starsze, mogą zostać zapisane na dalsze wycieczki. Rodzice często stoją przed dylematem: Czy zapisać na szkolną wycieczkę swoje dziecko? W artykule postaramy się opisać zalety, jakie dają takie wycieczki.
Our website is protected by DMC Firewall!