Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Kanał główny

Zawiera wszystkie wiadomości publikowane przez redakcję DI. Istnieje możliwość wybierania informacji również przez kategorie.
Kanał główny DI
 1. Zgubiony lub pozostawiony w pociągu bagaż lub rzecz nie oznacza, że przepadł on na zawsze. Od początku lutego rejestrowanie rzeczy znalezionych w pociągach PKP Intercity prowadzone jest w wersji elektronicznej i można sprawdzić, czy zagubiony bagaż znajduje się w wykazie.
 2. Współczesny świat prawa jest dynamiczny i złożony, a dostęp do profesjonalnej pomocy prawnej staje się kluczowy dla skutecznego rozwiązywania problemów prawnych, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla przedsiębiorstw. W Gdańsku, podobnie jak w innych dużych miastach, kancelarie adwokackie odgrywają istotną rolę w zapewnieniu dostępu do wysokiej jakości usług prawnych. Niniejszy artykuł ma na celu przybliżyć czytelnikom, jak znaleźć odpowiednią pomoc prawną, wyjaśniając znaczenie współpracy z kancelariami adwokackimi oraz radcami prawnymi. Skupimy się na następujących aspektach:
 3. Wały napędowe są niezbędnym elementem w szerokim spektrum maszyn i pojazdów, od samochodów osobowych i ciężarowych, poprzez maszyny rolnicze i budowlane, aż po zaawansowane aplikacje przemysłowe. Ich podstawową funkcją jest przekazywanie mocy obrotowej z silnika do innych części maszyny, takich jak koła napędowe lub inne mechanizmy. Właściwa praca wałów napędowych jest kluczowa dla efektywności, bezpieczeństwa oraz trwałości całego systemu napędowego.
 4. <b>Marka Ruger kojarzona jest przede wszystkim z produkcją rewolwerów. Najbardziej kultowy model to Blackhawk, skonstruowany w połowie lat 50. XX wieku. Jakie inne rewolwery wypuściła na rynek amerykańska firma? Gdzie można kupić kultowego Czarnego Jastrzębia?</b>
 5. Grupy hakerskie Anonymous Sudan i SkyNet przeprowadziły cyberatak na OpenAI, giganta generatywnej sztucznej inteligencji, powodując zakłócenia w ChatGPT. Cyberatak przeprowadzony metodą DDoS, spowodował awarię usługi – ogłosił Anonymous Sudan na swoim kanale Telegram.
 6. Czy sztuczna inteligencja może dorównać ludzkiej? Profesor Aleksandra Przegalińska omawia przyszłość AI, od Chat GPT do superinteligencji. Dowiedz się więcej o granicach i możliwościach AI.
 7. 90 proc. Europejczyków chce kupować w formule omnichannel – tak wynika z raportu eCommerce 2023 Survey Report . To pokazuje, że zakupy pomiędzy kanałami, wyszukiwanie informacji, odbiór przesyłek lub dokonywanie zwrotów powinny odbywać się zarówno online, jak i offline. I jest to must-have. Jak zatem wyglądają zakupy w formule omnichannel w Europie?
 8. Lodówka samochodowa, wideorejestrator i alkomat to urządzenia niezwykle przydatne w każdym pojeździe. Wybierając produkty należy zwracać uwagę na parametry techniczne oraz marki, gwarantujące najwyższą jakość towarów.
 9. Kuchnia to prawdziwe centrum dowodzenia, gdzie ma się do czynienia z wieloma ważnymi wydarzeniami. Wielu kojarzy to miejsce tylko z gotowaniem, ale to także inne czynności, np. pogaduszki przy kawie, odrabianie lekcji przez dzieci i wiele innych. W każdej kuchni - niezależnie od tego, z jakim rozmiarem pomieszczenia ma się do czynienia - powinny zostać zaplanowane funkcjonalne strefy. O jakich strefach dokładnie jest mowa?
 10. Prowadzisz firmę, zajmujesz się e-commercem lub odpowiadasz za procesy związane z logistyką zamówień w sklepie internetowym? W takim razie z pewnością zdajesz sobie sprawę, jakie są wymagania konsumentów. Musi być szybko i wygodnie. Zawiłe formalności i utrudnienia nie wchodzą w grę. Dziś trudno sobie wyobrazić, by w sklepie internetowym dostępna była wyłącznie płatność przelewem tradycyjnym. To samo dotyczy przesyłek – klienci wymagają najwygodniejszych rozwiązań. Jak je im zapewnić?
 11. <b>Ślubne obrączki to symbol miłości i wierności, dlatego parom zawsze zależy na tym, aby znaleźć idealny wzór takiej biżuterii. W stacjonarnych salonach jubilerskich trudno jednak znaleźć ciekawe obrączki ślubne wzory lub ich ceny są bardzo wygórowane. Na szczęście modne obrączki złote oraz wiele innych wariantów można zamówić u zaufanego jubilera online.</b>
 12. Jeśli planujesz poważny remont albo właśnie wylewasz fundamenty pod budowę domu, prędzej niż później zaczniesz generować sporą ilość odpadów. Z racji faktu, że odpady budowlane nie są jak zwykłe śmieci, warto wiedzieć, gdzie je składować i jak się ich pozbyć. Przydatny w tym celu może być wynajem kontenerów.
 13. Żeby skutecznie prowadzić biznes, trzeba być obecnym w internecie. Projektowanie strony www firmy staje się jednym z najważniejszych elementów budowania marki. Nie wystarczy już tylko ładny wygląd — konieczne jest również zoptymalizowanie strony w taki sposób, aby była przyjazna dla użytkowników. W niniejszym artykule skupimy się na znaczeniu designu strony internetowej oraz przeanalizujemy kluczowe zagadnienia, które należy uwzględnić podczas projektowania.
 14. Z pozoru nic groźnego, zwykły SMS z kodem, a może narobić nam niezłych kłopotów. Przestępcy nie rezygnują z popularnego oszustwa i warto przypomnieć o tym, jak możemy stracić pieniądze, dane, a nawet dostęp do konta.
 15. W styczniu 2024 r. na świecie dochodziło średnio co tydzień do 1130 - 1330 prób infekcji. Cyberprzestępcy najchętniej posługiwali się malwarem FakeUpdate. W Polsce najczęściej wykrywany był z kolei wielofunkcyjny trojan Qbot. Najbardziej aktywną grupą ransomware była LockBit3, odpowiedzialna za 20% ataków.
 16. PKP Intercity ogłosiło postępowanie zakupowe na system CRM oparty na sztucznej inteligencji. Celem wdrożenia jest zwiększenie efektywności w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.
 17. W dzisiejszym świecie, gdzie szybkość i efektywność mają kluczowe znaczenie, ekspresowe przesyłki kurierskie stają się nieodłącznym elementem wielu biznesów i osób prywatnych. Oto kompleksowy przewodnik, jak nadać ekspresową przesyłkę kurierską, korzystając z usług dostępnych na rynku.
 18. Brak możliwości otworzenia własnego auta ze względu na znajdujące się w środku pojazdu kluczyki i blokadę zamka samochodowego jest niewątpliwie stresującą sytuacją. Ze względu na sporą częstotliwość tego rodzaju zdarzeń wśród kierowców warto znać skuteczne sposoby na to, aby wybrnąć z problematycznej sytuacji. Podpowiadamy, jakie kroki należy podjąć, gdy niechcący zatrzaśniemy kluczyki w samochodzie.
 19. Obecnie nie musimy dysponować pokaźnymi środkami finansowymi, aby móc zwiedzać świat, poznawać nowe kultury, miejsca i ludzi, ponieważ istnieje wiele opcji taniego podróżowania. Wśród rozwiązań, które cieszą się dużym zainteresowaniem turystów ze względu na ich wygodę i atrakcyjne warunki można wyróżnić oferty last minute. Szukając ciekawych promocji, warto jednak wcześniej zastanowić się, jakie kraje chcielibyśmy odwiedzić, aby nasz niskobudżetowy wyjazd był udany i bezpieczny. Gdzie warto wybrać się na last minute? Podpowiadamy.
 20. Wyjazd do pracy u zachodnich sąsiadów najczęściej kojarzy się z sezonowym zbiorem szparagów (a także innych warzyw lub owoców) oraz opieką nad starszymi osobami. Możliwości zatrudnienia jest jednak znacznie więcej! Warto poznać jednak nie tylko stanowiska oferowane pracownikom z Polski, ale także należy wiedzieć, gdzie szukać legalnych ofert pracy za granicą.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!