Pogotowie komputerowe Słupsk
 • Pogotowie komputerowe Słupsk
  Pogotowie komputerowe Słupsk

  Ekspresowe interwencje dla użytkowników domowych.
  Profesjonalna obsługa informatyczna firm i instytucji

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66
 • Usuwanie wirusów, trojanów
  Usuwanie wirusów, trojanów
  Usuwanie wirusów, trojanów i spyware, gdy system zostanie zainfekowany przez wirusy lub inne złośliwe oprogramowanie, ważne jest, aby móc liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66

   
  Czytaj więcej
 • Odzyskiwanie danych
  Odzyskiwanie danych
  Jeśli Twój dysk twardy uległ uszkodzeniu i trzeba odzyskać informacje zapisane na dysku, możemy Ci pomóc. Niestety odzyskanie danych nie jest gwarantowane w 100%. Mamy dostęp do specjalnych narzędzi, które pomogą odzyskać dane z uszkodzonych dysków.

  TELEFON ALARMOWY

  +48 601 33 10 66

   

   
  Czytaj więcej
 • Informatyka śledcza
  Informatyka śledcza
  Informatyka śledcza to dostarczanie elektronicznych środków dowodowych (ang. computer forensics), czyli zespół działań i czynności, które polegają na zabezpieczeniu, przeszukiwaniu i wykrywaniu dowodów nadużyć i przestępstw dokonanych z użyciem komputera.

  TELEFON ALARMOWY
  +48 601 33 10 66

   
  Czytaj więcej
 • Rozwiązania dla małej firmy
  Rozwiązania dla małej firmy

  Każda firma na początku jest mała. Wiemy z doświadczenia, jakie korzyści dają właściwe narzędzia. Narzędzia, które pomagają Ci rosnąć i rosną wraz z Tobą. Narzędzia, dzięki którym małe zespoły mogą wywierać wielki wpływ.

 • Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie
  Znajdź najlepsze rozwiązanie dla siebie
 • Najlepszy hosting dla Twojej strony internetowej i poczty elektronicznej.
  Najlepszy hosting dla Twojej strony internetowej i poczty elektronicznej

  dHosting.pl

  Czytaj więcej

Aplicom - Usługi Informatyczne i Biurowe Tomasz Sójka

KomputerOferujemy zarówno pojedyncze interwencje jak również stałą obsługę ryczałtową. W przypadku usterek, których nie można usunąć na miejscu udostępniamy klientowi sprzęt zastępczy. Nasze działania staramy się opierać o najnowsze zdobycze techniki i nowe technologie. Nasi klienci koncentrują się na kluczowych obszarach swojej działalności podczas gdy my zapewniamy stabilność i niezawodność sprzętu na którym pracują. Serwisujemy sprzęt z systemami Windows, Linux, MAC iOS, Android. Usuwamy szkodliwe oprogramowanie, odzyskujemy utracone dane oraz przeprowadzamy również transkrypcje i przepisywanie tekstów.

Potrzebujesz pomocy, doradztwa lub innego wsparcia z naszej strony, zadzwoń +48 601 33 10 66

Naprawa urządzeń biurowych

Naprawa urządzeń biurowych

Naprawa i konfiguracja urządzeń biurowych: drukarek, kserokopiarek, kombajnów drukujących, skanerów, czytników kodów. Integracja nowoczesnych rozwiązań z istniejącymi systemami handlowo magazynowymi.

Serwis komputerów i laptopów

Serwis komputerów i laptopów

Kompleksowy serwis komputerów stacjonarnych i laptopów: wymiana układów chłodzenia, naprawa po zalaniu, wymiana gniazd, elementów obudowy, klawiatur i matryc LED i LCD. Modernizacje, dyski SSD, RAM, CPU, GPU

Konfiguracja routerów i sieci komputerowych

Konfiguracja routerów i sieci komputerowychKonfiguracja: urządzeń sieciowych, dostępu do internetu (Orange, neostrada, Dialog, Toya, Forweb, Netia, Play, itp) ograniczenia dostępu, hotspot, radiolinie. Modernizacja istniejących i wykonywanie nowych instalacji sieciowych.Konfiguracja zapory sieciowej - internetowej (firewall)

Sprzęt informatyczny i oprogramowanie

Sprzęt informatyczny i oprogramowanieProwadzimy doradztwo w zakresie doboru sprzętu jak i oprogramowania, wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danychOdzyskujemy utracone dane z większości nośników elektronicznych: dyski magnetyczne, dyski SSD, dyski hybrydowe, karty pamięci, pendrivie, płyty CD i DVD, telefony i smartfony. Zadzwoń wycena nic nie kosztuje.Archiwizacja i odzyskiwanie danych komputerowych

Strony i sklepy internetowe

Strony i sklepy internetoweWykonujemy kompleksowo strony firmowe, sklepy internetowe, portale branżowe. Zapewniamy obsługę fotograficzną oraz graficzną.Tworzenie stron internetowych

A A A
Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania

 

Czyszczenie zainfekowanego systemu

Niekiedy starania, aby oczyścić komputer z infekcji wirusowej na własną rękę są skazane na niepowodzenie. Współczesne wirusy komputerowe są mistrzami w unikaniu wykrycia nawet przez zapobiegliwych użytkowników. Specjaliści APLICOM są uzbrojeni w doświadczenie, zaawansowane narzędzia oraz korzystają z porad najlepszych ekspertów do prowadzenia walki nawet z najnowszymi wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

Zapobieganie zarażeniem wirusami w przyszłości

Nawet najlepsze narzędzia do usuwania wirusów i złośliwego oprogramowania czasami nie wystarczą by pozbyć się niechcianego oprogramowania. Wiele wirusów instaluje tylko część swojego programu na komputerze i nawet jeśli jedna część jest zlokalizowana i usunięta, pozostałe części nadal mogą czaić się i pobrać pozostałą część kodu, jak tylko komputer połączy się z Internetem. Prawidłowe czyszczenie polega na tym, aby upewnić się, że wirusy nie powrócą. Oprócz dokładnego oczyszczania, nasi specjaliści pomogą wybrać najlepsze oprogramowanie antywirusowe i anty-spyware, dostosowane do Twoich potrzeb i finansów.

Unikanie wirusów, spyware i malware

Instalacja dobrego oprogramowania antywirusowego to dopiero początek. Instalacja programu nie wystarczy, aby ustrzec się przed infekcją w przyszłości. Wiele wirusów to programy, które użytkownicy celowo zainstalowali w swoich systemach, nie wiedząc o zagrożeniach z tym związanych. Specjaliści APLICOM mogą pomóc w nauce jak dbać o bezpieczeństwo podczas korzystania z Internetu, a wiedza ta pozwoli Ci omijać wiele miejsc w sieci, gdzie wirusy pojawiają się w pierwszej kolejności. Możemy również pomóc w konfiguracji oprogramowania antywirusowego, anty-spyware oraz innego oprogramowania, aby upewnić się, że złe programy się odizolowane i usunięte.

Rozwiąż problemy z wirusami, zanim wyrządzą większe szkody na Twoim komputerze!

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!