Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Domowe sieci komputerowe

Domowe sieci komputerowe Komputer domowy to dobry początek, ale do czasu, kiedy nie zacznie współdziałać z innymi komputerami i urządzeniami w Twoim domu, to tak, jakby wart był zaledwie połowę tego, ile za niego zapłaciłeś. Jeśli masz w domu nową sieć, którą należy skonfigurować, dołączyć do istniejącej sieci nowy komputer lub urządzenie, coś przestało prawidłowo funkcjonować, nasi specjaliści pomogą rozwiązać Twoje problemy szybko i profesjonalnie.

Instalacja i konfiguracja sieci domowej

Dzięki sieci domowej można pracować w domu, przechowywać zdjęcia i korzystać z Internetu o wiele łatwiej niż posiadając wiele oddzielnych komputerów. Prawidłowo skonfigurowana sieć pozwoli na pobieranie dokumentów z jednego komputera usytuowanego w innym miejscu w domu, a także pozwala na wspólne korzystanie z urządzeń takich jak np. drukarki. Konfiguracja sieci domowej może być skomplikowanym procesem, więc skorzystaj z naszej pomocy, a będziesz miał problem z głowy. Nasi specjaliści posiadają wyposażenie i doświadczenie którego potrzebujesz, aby wszystkie komputery w domu były połączone ze sobą i z Internetem. Wskażemy również, jaki sprzęt jest odpowiedni do łączenia komputerów w domu (router bezprzewodowy lub standardowy) i jak chronić sieć przed atakami z zewnątrz.

Dodawanie drukarek i innych urządzeń

Masz już działającą sieć, ale trzeba dodać nowy komputer lub urządzenie. Nasza wiedza i doświadczenie pomoże zlokalizować i zainstalować niezbędne sterowniki i uporać się ze wszystkimi przewodami, dzięki czemu od razu można cieszyć się z korzystania z nowej drukarki, zewnętrznego dysku twardego lub dowolnych innych wspólnych urządzeń w całym domu.

Serwis domowej sieci komputerowej

Jeśli masz problemy z siecią komputerową, APLICOM jest po to, aby Ci pomóc. Nasi specjaliści zlokalizują problem i znajdą odpowiednie rozwiązanie, aby wszystko pracowało prawidłowo. Jeżeli jest to problem z niesprawnym sprzętem, oprogramowaniem lub okablowaniem, nasi technicy są dostępni przez 7 dni w tygodniu.

Czy warto męczyć się jeszcze jeden dzień ze źle funkcjonującą domową siecią komputerową?

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd