Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A

Laptop czy netbook to mobilne urządzenie, które wygodnie możemy używać w każdej sytuacji, na blacie w kuchni, na stole lub na kolanach w samochodzie, a darmowe punkty dostępu (hotspot) zachęcają do korzystania z naszego sprzętu w restauracjach. Często sprawdzamy pocztę, wiadomości na Facebooku, przeglądamy internet podczas porannej kawy czy spożywania posiłków. Zdarza się, że na laptop wylejemy jakiś napój, sok czy wodę. Komputer po zalaniu często jeszcze działa jednak nie należy lekceważyć takiego zdarzenia. Po każdym zalaniu trzeba sprzęt oddać do profesjonalnego serwisu, który sprawdzi stopień zalania i podejmie stosowną akcję serwisową. Często zalanie w pierwszym momencie nie wygląda groźnie ale sok penetruje membranę klawiatury i wcieka pomiędzy elementy obudowy i na płytę główną. Przy używaniu zalanego laptopa należy się spodziewać iż sprzęt może przestać działać po pewnym czasie. Uszkodzeniu może ulec przede wszystkim klawiatura, która zazwyczaj przyjmuje na siebie większość płynu. Ciecz powoduje erozję elementów stykowych i przewodzących, co trwale uszkadza nasz komputer. Czyszczenie natychmiast wyłączonego laptopa w kilka godzin po zalaniu daje zadowalające efekty i zazwyczaj nie wymaga wymiany drogich elementów. Nasz serwis dysponuje profesjonalnymi myjkami ultradźwiękowymi i technologią, która pozwala usunąć zanieczyszczenia z zalanego laptopa.

Co robić gdy zalejemy laptop:

Natychmiast wyłączamy i odłączamy wtyk zasilający od komputera
Odwracamy sprzęt i jeśli jest możliwość wyjmujemy baterie
Pod żadnym pozorem nie suszymy komputera suszarką czy na grzejniku
Zostawiamy odwrócony, nie zamknięty laptop tak aby płyn nie zalał matrycy
Dzwonimy po serwis

Okresowe kopie bezpieczeństwa

Priorytetem dla zapewnienia ciągłości i niezawodności pracy są okresowe kopie bezpieczeństwa. Dobrze zaplanowane i właściwie wykonane podwyższają bezpieczeństwo niezależnie od systemu i architektury sprzętowej na jakiej przechowujemy dane RAID 1, 5, 10 itp. Wydajność i duża moc obliczeniowa obecnych komputerów czy serwerów umożliwia bardzo szybkie wykonywanie kopii bezpieczeństwa. Cena nośników danych magnetycznych jest przystępna, a ich duże pojemności pozwalają archiwizować naprawdę wiele strategicznych danych. Na rynku dostępna jest szeroka gama gotowych urządzeń do przechowywania i archiwizowania danych, które zapewniają bezpieczeństwo i wymagają jedynie odpowiedniej konfiguracji. O konieczności wykonywania kopii bezpieczeństwa najczęściej przypominamy sobie gdy utracimy ważne dane. System archiwizacji jest odpowiedni gdy nie wymaga zaangażowania użytkownika. Proponowane przez nas systemy są całkowicie automatyczne i zoptymalizowane pod kątem typu przechowywanych danych. Oferujemy rozwiązania komercyjne jak również open source.

Straciłeś ważne dane ? Twój dysk przestał działać ?
Zadzwoń do nas.
Odzyskujemy dane z każdego nośnika i systemu plików. Naprawa macierzy. Raid sprzętowy i programowy. Systemy plików fat, fat32, ntfs, ext3, ext4, zfs.
Możliwość pracy na dużych zbiorach danych ponad 100 Tb.

Masz kłopot z uruchomieniem systemu operacyjnego Windows, nie wiesz co zrobić widząc komunikaty:

disk boot failure
BOOTMGR is missing
Error MBR
Your PC needs to be repaired
Error Code: 0xc000000e
Error Code: 0xc0000001
Boot Error 0xC0000098
Couldn’t find BOOTMGR
blue screen

Zadzwoń do nas. Usuwamy błędy i uszkodzone pliki w systemach operacyjnych, instalujemy i konfigurujemy optymalne instalacje. Konfigurujemy serwery sieciowe, serwery plików, komputery sterujące urządzeniami przemysłowymi. Przenosimy dane z programów księgowych, handlowych, magazynowych i kadrowych.

SYSTEMY OPERACYJNE MicroSoft

Windows 10
Windows 8.1
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows XP
Windows Server 2016
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2012
Windows Home Server 2011
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2008
Windows Server 2003 R2
Windows Server 2003
Windows Serwer Foundation
Storage Serwer
Windows XP
Windows 2000
Windows ME
Windows 98
Windows 95
Starsze systemy Windows

OPROGRAMOWANIE KSIĘGOWE, KADROWE, HANDLOWE

CDN OPT!MA Magazyn, Lefthand Mała księgowość, Lefthand Pełna księgowość, Książka Przychodów i Rozchodów KPiR, Insert, Rewizor nexo, Rewizor nexo PRO, Rachmistrz nexo, Rachmistrz nexo PRO, Biuro nexo, InsERT nexo LINK, Rewizor GT, Rewizor GT Sfera, Rachmistrz GT, Biuro GT, RAKSSQL Finanse i Księgowość, mBiuro Plus, WF-Mag Sprzedaż i magazyn i wiele innych.

PAKIETY BIUROWE

Libre Office, Open Office, Office 365, Office 2019, Office 2016, Office 2013, Office 2010, Office 2007, Office 2003

Projektujemy instalacje sieciowe wraz z planowaniem ruchu. Dobieramy urządzenia sieciowe, okablowanie, konfigurujemy routery, firewalle, UTM, proxy, sieci prywatne VPN, NAS. Wykonujemy diagnostykę sieci i testy przepustowości.

Cisco, Ubiquiti, MikroTik, Tp-Link, Netgear, Linksys, D-Link

Oferujemy kompleksową obsługą techniczną programu Płatnik. Usługi obejmują między innymi:

 • odłączanie – przenoszenie płatników
 • konwersje baz z Access na MS SQL
 • przenoszenie oprogramowania między stanowiskami.
 • naprawę baz danych
 • odzyskiwanie haseł do programu i bazy
 • instalację Płatnika w wersji wielostanowiskowej
 • wdrażanie i wstępna konfiguracja
 • zdalny dostęp do płatnika
 • automatyczne archiwizacje również na zdalnych udziałach
 • pomoc w obsłudze i konfiguracji
 • przekaz elektroniczny, podpis elektroniczny

RESPONSYWNA STRONA
strona na telefonie, tablecie i komputerze

Potrzebujesz nowych klientów ? Już pierwszego dnia klienci dzwonią do Ciebie bo jesteś na pierwszych stronach wyszukiwarek promocja na FB, Google ADS – Google AdWordsStrona www, sklep internetowy lub katalog produktów, domena, e-mail, hosting, zdjęcia, grafika i opisy, SOCIAL MEDIA integracja Facebook, Instagram, Google MAPYZredagujemy artykuły, przygotujemy grafikę, sprawimy iż Twoja strona i profile będą tętniły życiem teksty pisane na zamówienie, zdjęcia, wizualizacje
 

Strony automatycznie skalują się na wszystkie urządzenia – komputery, tablety, smart fony itp. Pełna Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych. Strona i zaplecze przejrzyste i czytelne dla użytkownika.

Wykonamy/Skonfigurujemy:

 • stronę www – kilka podstron, opisy, zdjęcia
 • sklep internetowy lub katalog produktów – kilka podstron, opisy, zdjęcia, wprowadzamy kilka produktów
 • wizytówkę firmową – jedna rozbudowana strona, opisy, zdjęcia – bardzo szybkie działanie
 • Facebook stworzymy profil, stronę, fanpage, Facebook Firma, skonfigurujemy reklamy
 • Google Moja Firma, Google Mapy, Google AdWords ADS, konfiguracja i stworzenie odpowiednich wpisów, skonfigurujemy płatne reklamy
 • Instagram – stworzymy profil
 • rejestracje domeny, hostingu, skrzynki pocztowej e-mail oraz dodatkowe usługi na życzenie
 • optymalizujemy koszty hostingu
 • indywidualny szablon, logo – grafika
 • profesjonalne fotografie, zdjęcia 360, wizualizacje produktów lub nieruchomości, animację lub film reklamowy
 • systemy do rozsyłania masowej korespondencji mail

Strony budujemy w oparciu o bezpieczny i popularny systemy zarządzania treścią ( WordPress, Joomla, Drupal, PrestaShop, WooCommerce ) – edycja strony przez przeglądarkę internetową, można samodzielnie dodawać podstrony, edytować treść i zmieniać zdjęcia oraz grafikę. Tworzymy na zamówienie dodatki plugin’y do powyższych systemów.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd