Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Archiwizacja i odzyskiwanie danych komputerowych

Dane na komputerze to nie tylko sekwencja zer i jedynek, to zdjęcia Twojej rodziny, wspomnienia, to Twoje prace, rozliczenie podatków, kontakty do znajomych, klientów i kolegów. Niezależnie, czy mają wartość emocjonalną czy praktyczną, to z pewnością nie chcesz ich utracić. Pamiętaj, że zawsze może okazać się, że dysk twardy Twojego komputera, jak każdy inny sprzęt, został uszkodzony, a odzyskanie danych nie powiodło się. Bez odpowiednich kopii zapasowych możesz bezpowrotnie utracić swoje cenne dane.

Odzyskiwanie danych

Jeśli Twój dysk twardy uległ uszkodzeniu i trzeba odzyskać informacje zapisane na dysku, możemy Ci pomóc. Niestety odzyskanie danych nie jest gwarantowane w 100%. Mamy dostęp do specjalnych narzędzi, które pomogą odzyskać dane z uszkodzonych dysków. W szczególnie skomplikowanych sytuacjach, które nie mogą być rozwiązane w warunkach domowych, możemy wysłać dysk do specjalizowanego laboratorium, aby wykorzystać najbardziej zaawansowane technologie odzyskiwania danych.

Archiwizacja danych i ich przechowywanie

Odzyskiwanie utraconych danych może być czasochłonne i kosztowne, a ponadto nigdy nie jest pewne. Aby chronić ważne pliki niezbędne jest prawidłowe tworzenie kopii zapasowych. APLICOM, oferuje kilka opcji archiwizacji i przechowywania danych w trybie off-line na zewnętrznych nośnikach. Możemy również pomóc skonfigurować system do automatycznego tworzenia kopii zapasowych plików, więc nie będziesz musiał wciąż pamiętać o archiwizacji.

Przenoszenie danych

Jeśli jesteś po modernizacji swojego komputera, wymieniając dysk twardy lub kupiłeś zupełnie nowy komputer, prawdopodobnie będziesz chciał przenieść wszystkie dane ze starego komputera na nowy. Ręczne przenoszenie informacji nie gwarantuje transferu wszystkich informacji i można utracić cenne pliki, ukrywające się w dziwnym miejscu na dysku. Nasi specjaliści posiadają narzędzia do transmisji danych w sposób szybki i łatwy. Mogą współpracować z Tobą, aby upewnić się, że wszystko, co potrzebne zostało przeniesione na nowy komputer. Możemy nawet zająć się recyklingiem dysku twardego po zakończeniu transferu.

APLICOM posiada rozwiązania, aby zarchiwizować Twoje dane, odtworzyć je lub przetransferować na nowy komputer!

Umów się na wizytę już Dzisiaj!

Our website is protected by DMC Firewall!