Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/components/com_sef/joomsef.php:3012) in /home/klient.dhosting.pl/aplicom/aplicom/plugins/system/jch_optimize/platform/cache.php on line 200
Ochrona danych osobowych - Aplicom - Pogotowie komputerowe Słupsk
Pogotowie komputerowe Słupsk
A A A
Inspektor Ochrony Danych

Usługa wsparcia dla Administratorów i Podmiotów przetwarzających w zakresie zapewnienia zgodności przetwarzania danych osobowych z Przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych oraz RODO

Usługa polega na pełnym przejęciu przez naszych specjalistów obowiązków ciążących na Administratorze w zakresie UODO i RODO

Inspektor Ochrony Danych

Zapewniamy pełne przejęcie obowiązków ciążących na Dyrekcji Szkoły lub Placówki, wynikających z zapisów znowelizowanej Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Reprezentujemy i zabezpieczamy Dyrekcję, jako stronę kontrolowaną przed negatywnymi skutkami ewentualnych kontroli UODO, PIP, oraz kontroli z nadrzędnych Urzędów Miast/Gmin.

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

jest tematem, o którym coraz więcej się mówi i pisze. Rośnie też świadomość społeczeństwa na temat prawa ochrony swoich danych, również tych powierzonych obcym podmiotom. Ponadto odpowiednie organy w ostatnim czasie zaczęły wnikliwie przyglądać się różnym instytucjom, sprawdzając czy stosowane przez nie rozwiązania wystarczają, aby nasze dane były w nich bezpieczne.

Audyt

Usługa polega na przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa Danych Osobowych na zgodność z wymaganiami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych.

Audyt obejmuje ocenę aspektów prawnych, organizacyjno-technicznych i informatycznych ochrony danych.

Zakresem audytu objęte są obszary fizyczne oraz systemy informatyczne, gdzie przetwarzane są dane osobowe w formie zbiorów i dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd